Dvouoborové úlohy procvičující učivo chemie a přírodopisu

Elektronická výuková publikace „Ve dvou se to lépe táhne“ obsahuje dvouoborové úlohy procvičující učivo chemie v kombinaci s jedním přírodovědným předmětem (zeměpis, přírodopis, matematika nebo fyzika). Vzhledem k velkému rozsahu je rozdělena do čtyř samostatných dílů dle předmětu procvičovaného společně s chemií. Druhý díl Ve dvou se to lépe táhne: chemie – přírodopis je zaměřený na kombinaci chemie s přírodopisem. Stěžejní částí jsou zábavné motivační úlohy s autorským řešením určené studentům vysokých škol vzdělávajících učitele chemie s cílem zkvalitnit jejich didaktickou připravenost k povzbuzování zájmu žáků. Rovněž poslouží učitelům chemie základních a středních škol a odborným pedagogickým pracovníkům zaměřeným na práci s mládeží. V neposlední řadě může být použitá k bezděčnému učení žáků, studentů a všech zájemců o chemii, pro které budou motivační úlohy sloužit jako zdroj zábavy. Jednotlivé díly publikace jsou také přístupné přes společný rozcestník.

navrh4_new